Ze względu na dużą liczbę zamówień, wysyłki są realizowane dłużej niż zazwyczaj 2-7 dni roboczych.
W przypadku braku produktu w Państwa zamówieniu, będzie ono wysłane bez brakującego produktu (środki finansowe zostaną zwrócone).
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

AMIL TEST CIĄŻOWY 1 SZT

 • Dodaj recenzję:
  • 53976
  • Producent: AMIL
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 12,00 zł

  Przeznaczenie: Testy ciążowe

  AMIL TEST CIĄŻOWY

  Informacja o produkcie

  Płytkowy test ciążowy Amil służy do wczesnego zdiagnozowania ciąży, przeznaczony jest do samodzielnego wykonania w domu, tym samym zapewnia prywatność i daje możliwość uzyskania niemal natychmiastowego, łatwego do odczytania wyniku. Test ciążowy Amil zawiera wszystkie składniki potrzebne do przeprowadzenia testu, a więc: płytkę testową, pipetę, pojemniczek na mocz i instrukcję.

  Test ciążowy Amil wykrywa ludzką gonadotropinę kosmówkową (hCG) w moczu. Hormon pojawia się w organizmie ciężarnej kobiety około tygodnia po zapłodnieniu. Początkowo jego stężenie gwałtownie wzrasta, osiągając wartość szczytową między 8-10 tygodniem ciąży, a następnie utrzymuje się na stałym poziomie, aż do porodu.
  Zasada działania testu opiera się na reakcji immunologicznej pomiędzy zawartymi w nim przeciwciałami ( przeciwko antygenowi hCG), a antygenem, czyli zawartą w moczu cząsteczką hCG. Reakcja zachodzi po dodaniu 3-4 kropel moczu i po kilku minutach uzyskuje się łatwy do odczytania wynik.

  AMIL test ciążowy płytkowy może być wykonany tak wcześnie jak to tylko możliwe, a więc od 6 dnia od momentu spodziewanego zapłodnienia. Jednak dla uzyskania ponad 99% pewności zaleca się wykonanie testu w dniu spodziewanej miesiączki.