Suplementy dla aktywnych

2

Aktywność fizyczna to zawsze świetny pomysł. Trzeba się jedynie zastanowić nad wyborem odpowiedniej dyscypliny sportowej. Chodzi nie tylko o przyjemność, ale także możliwości i ograniczenia naszego ciała. Jeśli chcemy ćwiczyć regularnie, warto się również zastanowić nad odpowiednimi suplementami, które zwiększą sprawność stawów, zbudują wytrzymałość mięśni i pozwolą nam cieszyć się aktywnością bez żadnych ograniczeń.

Kolagen dla sportowców

Uprawianie sportów może obciążać stawy, kości i mięśnie. Nie zawsze nasz układ kostno-mięśniowy jest w idealnym stanie, dlatego warto sięgnąć po suplementy dla sportowców, dzięki którym zapewnimy sobie odpowiednią profilaktykę i ochronę. Podstawą jest kolagen, wzbogacony o wapń, magnez, witaminę C oraz B6. Taki zestaw gwarantuje doskonałą profilaktykę w zapaleniu stawów, powstawaniu różnego rodzaju zwyrodnień, problemów z układem ruchu, a także zapobiega osteoporozie, złamaniom i wielu innym kontuzjom. Tabletki polecane są nie tylko zawodowym sportowcom, ale także tym, którzy ćwiczą całkowicie amatorsko czy rekreacyjnie. Dodatkowo kolagen ma właściwości odmładzające, więc można na tym skorzystać jeszcze bardziej. Jednocześnie takie suplementy dla sportowców pomagają budować masę ciała i zwiększyć siłę mięśni.

OLIMP KOLAGEN ACTIV PLUS X 80 TABLETKI OLIMP KOLAGEN ACTIV PLUS X 80 TABLETKI

Dodatkowo warto również sięgnąć po glukozaminę. Jest to ważna substancja, która buduje chrząstkę stawową oraz inne tkanki łączne w organizmie. Doskonale wzmacnia stawy i chroni przed nadwerężeniem, więc nie powinno jej zabraknąć w naszej codziennej diecie.

GLUKOZAMINA 500 PLUS X 90 TABLETKI GLUKOZAMINA 500 PLUS X 90 TABLETKI

Preparaty na stawy

Regularny wysiłek fizyczny to świetny pomysł na zdrowy styl życia. Jeśli mamy problem ze stawami, to dobrym wyborem będzie jazda na rowerze albo pływanie. Wiele osób wybiera dzisiaj także pilates oraz inne ćwiczenia fitness, które sprawdzają się w momencie, gdy nasza sprawność nie jest zbyt dobra. Niezależnie od tego, na jaki sport się zdecydujemy, warto także sięgnąć po odpowiednie suplementy dla sportowców, które ochronią i zregenerują nasze stawy. Można w ten sposób zwiększyć siłę i wydolność mięśni. Jednocześnie działanie takich preparatów przejawia się w zmniejszeniu zmęczenia, co zapewnia dłuższe i bardziej intensywne treningi. To zwiększenie efektywności każdego ćwiczenia, a to ma dla każdego sportowca ogromne znaczenie. Dobrze jest sięgać po preparaty, jakie posiadają w swoim składzie kolagen oraz L-karnitynę. Zwiększymy w ten sposób swoją wydolność fizyczną.

4FLEX SPORT X 30 SASZETEK 4FLEX SPORT X 30 SASZETEK

Chrom dla aktywnych

Dodatkowo sportowcy często myślą o redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcemy uzyskać dobre efekty, to warto sięgnąć po chrom organiczny. Nie tylko pozwoli nam zgubić kilka zbędnych kilogramów, ale także zwiększy wytrzymałość i siłę mięśni, i dodatkowo ochroni przed utratą masy mięśniowej. To idealne połączenie, dzięki któremu każdemu uda się wyrzeźbić atrakcyjną sylwetkę. Chrom posiada także właściwości regeneracyjne, więc treningi staną się jeszcze bardziej efektywne i nie będziemy mieć problemu z zakwasami. To idealna propozycja zarówno dla zawodowców, jak i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

CHROM+B3 X 60 KAPSUŁEK CHROM+B3 X 60 KAPSUŁEK