BOBOLEN D 400 J.M. X 90 KAPS. "TWIST-OFF"

 • szt.
 • 7,99 zł
 • Niedostępny
 • Wysyłka do Polski od 15.80 zł

  Wysyłka do UE od 22.99 zł

  Wysyłka do Wielkiej Brytanii / Anglia od 59.90 zł

  Szczegółowe koszty wysyłek ->

 • Płatność gotówką, Płatność przelewem PLN, EURO, FUNTY, Karty płatnicze i kredytowe, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY, Przelewy24 - SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE, BLIK

 • Jeżeli nie mogą Państwo odszukać danego leku, proszimy o kontakt.

  Apteka internetowa prowadzi również konsultacje farmaceutyczne


  +48 12 446 67 96

Przeznaczenie: Niedobór witaminy D
Wiek: Niemowlęta
Postać: Kapsułki Twist-off
Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

BOBOLEN D 400 J.M.

Bobolen D witamina D 400 j.m. kapsułki twist off (Opakowanie: 90 ) to suplement diety zamknięty w kapsułkach twist-off, który dostarcza do organizmu 400 j.m. witaminy D. Preparat przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt.

Zastosowanie

Produkt może być stosowany w przypadku problemów związanych z deficytem witaminy D u dzieci, jak również przy osłabionym funkcjonowaniu układu immunologicznego.

Efekt działania

Przyjmowanie suplementu wspomaga wchłanianie fosforu i wapnia do organizmu, co pozytywnie wpływa na wytrzymałość i rozwój układu kostno-stawowego.

Preparat przyczynia się do wzmocnienia sprawności układu immunologicznego, tym samym pomaga niwelować ryzyko rozwoju infekcji chorobowych.

Preparat ogranicza występowanie deficytów witaminy D w organizmie w związku z rzadką ekspozycją skóry na światło słoneczne.

Sposób użycia

Zalecaną ilością do spożycia dziecka jest zawartość 1 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy odkręcić, a zawartość podać bezpośrednio do ust dziecka.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.

Składniki

Triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, cholekalcyferol; otoczka kapsułki: żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda.

Informacje dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.