BODYMAX PLUS X 30 TABL

 • szt.
 • 25,00 zł
 • Niedostępny
 • Wysyłka do Polski od 15.80 zł

  Wysyłka do UE od 22.99 zł

  Szczegółowe koszty wysyłek ->

 • Płatność gotówką, Płatność przelewem PLN lub EURO, Karty płatnicze i kredytowe, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY

 • Jeżeli nie mogą Państwo odszukać danego leku, proszimy o kontakt.

  Apteka internetowa prowadzi również konsultacje farmaceutyczne


  +48 12 446 67 96

Przeznaczenie: Pamięć i koncentracja
Wiek: Dorośli
Postać: Tabletki
Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

BODYMAX PLUS

Opis produktu

Jesteś osobą aktywną, ale odczuwasz czasami zmęczenie. Szukasz codziennej dawki energii i witalności- wybierz suplement diety Bodymax Plus. Ten bogaty zestaw witamin i minerałów, wzmocniony wyciągiem z żeń- szenia, wzmacnia i dodaje energii. Preparat zawiera dodatkowo magnez oraz przeciwutleniacze z zielonej herbaty.

Dawkowanie

Doustnie. 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, z posiłkiem. Uwaga! Przyjmowanie tabletek wieczorem może powodować bezsenność. Bodymax Plus może być stosowany przez dłuższy okres czasu, należy jednak po około 3 miesiącach przyjmowania zrobić 4-tygodniową przerwę w stosowaniu preparatu. Pierwsze pozytywne efekty są zauważalne po około dwutygodniowym przyjmowaniu preparatu, czyli po nasyceniu organizmu ginsenozydami. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Działanie

Bodymax Plus zawiera:

 • wyciąg z korzenia białego żeń-szenia, który zmniejsza zmęczenie i dodaje energii, podnosi sprawność fizyczną, poprawia wykorzystanie tlenu i energii przez komórki organizmu. Obniżając poziom kwasu mlekowego powstającego w czasie pracy mięśni zmniejsza dolegliwości po intensywnym wysiłku fizycznym. Pozwala lepiej znosić okresy długotrwałej, wytężonej pracy, także w warunkach stresu. Wpływa korzystnie na sprawność psychiczną, poprawia koncentrację i zdolność kojarzenia, wspomaga naturalne siły obronne organizmu.
 • wyciąg z zielonej herbaty posiada właściwości przeciwutleniające,
 • witaminy i składniki mineralne sprzyjają prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu.

Wskazania

W celu wzmocnienia organizmu, w przypadku obniżonej sprawności fizycznej i psychicznej, w okresach długotrwałych, nadmiernych wysiłków fizycznych i psychicznych, w stresie, w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminy i składniki mineralne.

Składniki

Molibden, chrom, mangan, witamina B2 (ryboflawina), miedź, cynk, żelazo, magnez, witamina E (tokoferol), witamina C (kwas askorbinowy), witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina PP (niacyna), kwas foliowy, witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B6 (pirydoksyna), standaryzowany wyciąg z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), standaryzowany ekstrakt z zielonej herbaty, witamina A, witamina B1 (tiamina).

Informacje dodatkowe

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.