GASTROTUSS LIGHT SYROP 500 ML

 • Aňadir opinión:
  • szt.
  • 35.09 zł
  • Out of stock

  Przeznaczenie: Rreflux żołądkowo-przełykowy, Nadkwaśność i zgaga
  Wiek: +3, Kobiety w ciąży
  Postać: Syrop
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  GASTROTUSS LIGHT SYROP 500 ML

  Wskazania

  Gastrotuss Light to niskokaloryczny syrop zalecany do leczenia refluksu żołądkowo-przełykowego u pacjentów z nadwagą, otyłością, chorych na cukrzycę i we wszystkich przypadkach, kiedy konieczne jest spożywanie niskokalorycznych pokarmów.

  Działanie

  To kompleksowe rozwiązanie w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego dla osób wymagających diety niskokalorycznej i niskosodowej. Innowacyjna kompozycja składników o działaniu: mechanicznym (tworzy barierę antyrefluksową, zapobiegającą cofaniu się treści pokarmowej z żołądka do przełyku i przyspiesza proces opróżniania żołądka), regenerującym błonę śluzową żołądka i przełyku zobojętniającym sok żołądkowy, zapobiegającym powstawaniu i gromadzeniu się gazów w przewodzie pokarmowym. Odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób starszych. Dobrze tolerowany w terapii długookresowej.

  Sposób użycia

  Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej:

  Dzieci od 3 do 5 lat: 5 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek.

  Dzieci od 6 do 12 lat: 10 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek.

  Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 20 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek.

  Ważne

  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie przekraczać zalecanej dawki, przestrzegać zalecanego sposobu użycia. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Jeśli pacjent przyjmuje inne preparaty, Gastrotuss należy zażyć jako ostatni.

  Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od źródeł ciepła. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Termin ważności dotyczy prawidłowo przechowywanego preparatu w nieotwieranym opakowaniu. Preparat może wykazywać konsystencję mniej lub bardziej kleistą, co nie ma wpływu na jego jakość. Należy dobrze zamknąć butelkę po zastosowaniu.

  Skład

  Alginian magnezu, symetykon, guma ksantanowa, D-pantenol, wodorowęglan potasu, wodorotlenek potasu, sukraloza, p-hydroksybenzoesan metylu, p-hydroksybenzoesan propylu, aromat, woda oczyszczona.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą