NATURSEPT MED GARDŁO LIZAKI B/CUKRU SMAK TRUSKAWKOWY X 6 SZT.

 • Aňadir opinión:
  • 71097
  • Fabricante : AFLOFARM
  • Código del fabricante: 5902802703095
  • Disponibilidad : Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 8.90 zł

  Przeznaczenie: Ból gardła, chrypka
  Wiek: +3
  Postać: lizak
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  NATURSEPT MED GARDŁO LIZAKI B/CUKRU SMAK TRUSKAWKOWY

  Wyrób medyczny Natursept MED gardło lizaki bez cukru o smaku truskawkowym powlekając błonę śluzową gardła ochronnym filmem: 

  • łagodzi ból
  • nawilża gardło
  • leczy podrażnienia gardła
  • ochrania błonę śluzową gardła

  Składniki wyrobu medycznego Natursept med gardło lizaki bez cukru, powlekają błonę śluzową jamy ustnej i gardła ochronnym filmem. Dzięki swojemu działaniu wyrób łagodzi, towarzyszące stanom zapalnym, podrażnienia gardła objawiające się bólem, pieczeniem, uczuciem suchości i trudnościami w przełykaniu. Ponadto wytworzony film zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (takich jak suche lub zimne powietrze), wspomagając przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej. Dodatkowo Natursept med gardło lizaki bez cukru wykazuje działanie nawilżające i odświeżające na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

  Sposób postępowania

  Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 lizak nie częściej niż trzy razy dziennie. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

  Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności

  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub dziedzicznej nietolerancji fruktozy. W przypadku jednorazowego spożycia większej niż zalecana ilości wyrobu, może wystąpić efekt przeczyszczający.

  Miejsce i warunki przechowywania

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności.

  Opakowanie wyrobu jest elementem bezpieczeństwa jego stosowania i przechowywania. Lizaki nie są przeznaczone do sprzedawania na sztuki.

  Skład

  Izomalt, naturalny aromat, kwas cytrynowy, kwas askorbinowy, wyciąg z porostu islandzkiego, koncentrat czarnej marchwi, wyciąg z korzenia prawoślazu, wyciąg z szałwii, koncentrat aronii.

  Bez cukru spożywczego (sacharozy).

  Wyrób medyczny jest przeznaczony do stosowania w celu leczenia lub łagodzenia przebiegu choroby, którego zasadnicze zamierzone działanie jest osiągane w wyniku zastosowania środków innych niż farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.