EUPHORBIUM SN KROPLE DOUSTNE 30 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 22679
  • Producent: HEEL
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 33,50 zł

  Przeznaczenie: Katar
  Postać: Krople
  Rodzaj rejestracji: Lek homeopatyczny

  EUPHORBIUM SN KROPLE DOUSTNE

  Wskazania

  Przewlekłe zapalenie zatok (szczękowych, czołowych, zatoki klinowej i komórek sitowych), nieżyt trąbki słuchowej, wodniak ucha środkowego.

  Działanie

  Euphorbium compositum SN można stosować w zapaleniu zatok o różnej etiologii (wirusowej, bakteryjnej, alergicznej). Lek upłynnia wydzielinę i ułatwia jej odpływ z zatok. Może być także stosowany równolegle z antybiotykoterapią, gdyż usprawnia odpływ wydzieliny i poprawia komfort oddychania, czego nie zapewnia antybiotyk stosowany samodzielnie. Jest bezpieczny w terapii dzieci i dorosłych.

  Dawkowanie

  Doustnie

  Zwykle 10 kropli 3 razy dziennie. W ostrych dolegliwościach początkowo 10 kropli co 15 minut, zmniejszając następnie dawkę do 10 kropli 6 razy dziennie.

  Stosowanie u kobiet w ciąży: lek może być stosowany u kobiet w ciąży tylko po konsultacji z lekarzem.

  Skład

  Lek homeopatyczny

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.