FIXSIN JUNIOR ZESTAW DO PŁUKANIA NOSA I ZATOK PROSZEK -> PŁYN 30 TOREBEK 1,08 G + IRYGATOR 120 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 64543
  • Producent: SOLINEA
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 24,90 zł

  Przeznaczenie: Katar, Zatoki
  Wiek: +4
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  Zestaw do płukania nosa i zatok

  Postać

  Zestaw do płukania nosa i zatok

  Opakowanie

  Butelka 120ml + 30 saszetek

  Skład i działanie

  Zestaw do płukania nosa i zatok składa się z 1 butelki i 30 saszetek. Każda saszetka zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok. Zestaw FIXSIN udrażnia i oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej wydzieliny oraz zalegającego śluzu przez co ogranicza gromadzenie się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji. Zalaca się stosować w celu prewencyjnej objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok.

  Wskazania

  Polecany dla dzieci powyżej 4 roku do płukania nosa i zatok. Zestaw zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głównie w przypadku, zapalenia zatok przynosowych, nieżytu nosa różnego pochodzenia, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok oraz dla utrzymania higieny nosa i zatok.

  Sposób stosowania

  Stosować miejscowo, do płukania. Jedna saszetka Fixsin Junior w połączeniu ze 120 ml wody tworzy roztwór do płukania nosa i zatok. Płukanie przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza. Godzinę po płukaniu nie należy wychodzić na zewnątrz (przy temp. poniżej 19°C). Płukanie należy przeprowadzać najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania sprawdzić temperaturę wody.

  Przeciwwskazania

  Całkowicie zablokowana przegroda nosowa, infekcja ucha, nadwrażliwość na chlorek sodu.