MAXON ACTIVE 25 MG 4 TABL

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 67058
 • Producent: ADAMED
 • Kod producenta: 5906414002720
 • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 29,99 zł brutto
 • szt.
 • 32,99 zł
 • Wysyłka do Polski od 15.80 zł

  Wysyłka do UE od 22.99 zł

  Wysyłka do Wielkiej Brytanii / Anglia od 59.90 zł

  Szczegółowe koszty wysyłek ->

 • Płatność gotówką, Płatność przelewem PLN, EURO, FUNTY, Karty płatnicze i kredytowe, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY, Przelewy24 - SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE, BLIK

 • Jeżeli nie mogą Państwo odszukać danego leku, proszimy o kontakt.

  Apteka internetowa prowadzi również konsultacje farmaceutyczne


  +48 12 446 67 96

Przeznaczenie: Apteczka Erotyczna Tabletki i kapsułki, Problemy z erekcja
Wiek: Dorośli
Postać: Tabletki
Rodzaj rejestracji: Lek

MAXON ACTIVE 25 X 4TABL

 

Wskazania

Lek Maxon Active przeznaczony jest dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji, niemożliwość osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczającej do zadowalającej aktywności seksualnej. Substancja czynna sildenafil wprowadzona na rynek farmaceutyczny w latach 90 -tych  rozwiązała problem wielu mężczyzn i dała nową jakość życia seksualnego. Rewolucja na rynku farmaceutycznym teraz bez recepty. W celu skutecznego działania tego produktu leczniczego niezbędna jest stymulacja seksualna.

Właściwości

Formuła maxonu active została opracowana z myślą o leczeniu zaburzeń erekcji. Lek jest jest przeznaczony do stosowania doustnego. W naturalnych warunkach, tzn. w odpowiedzi na pobudzenie seksualne, przywraca on zaburzony mechanizm erekcji poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia. Fizjologicznym mechanizmem odpowiedzialnym za erekcję prącia jest uwalnianie tlenku azotu (NO) w ciałach jamistych w czasie pobudzenia seksualnego. Powoduje to rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napływ krwi do prącia. Preparat nie jest wskazany dla kobiet.

Stosowanie

Leczenie maxonem active polega na przyjmowaniu dawki leku na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Zalecana dawka to 25 mg syldenafilu. Nie zaleca się stosowania leku częściej niż raz na dobę. Jeżeli lek jest przyjmowany podczas posiłku, początek działania produktu leczniczego może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia na czczo. Dostosowanie dawkowania u pacjentów w wieku podeszłym nie jest wymagane.

Wchłanianie

Lek wchłaniany jest szybko. Po podaniu doustnym na czczo, maksymalne stężenia w osoczu występują po 30-120 min (średnio 60 min)

Skład

Każda tabletka zawiera 25 mg  syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Informacje dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.