RODZINA ZDROWIA CALCIUM ONE X 12 TABL.

 • Dodaj recenzję:
  • 67280
  • Producent: SILESIAN PHARMA
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 3,00 zł

  Przeznaczenie: Alergia, Niedobory wapnia
  Wiek: + 10
  Postać: Tabletki musujące
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  RODZINA ZDROWIA CALCIUM ONE

  Charakterystyka

  Suplement diety Rodzina Zdrowia Calcium One jest polecany jako uzupełnienie codziennej diety w wapń między innymi w okresie pylenia roślin, w sezonie jesienno-zimowym, w okresie intensywnego wzrostu u starszych dzieci i młodzieży oraz w wieku dojrzałym. Bez dodatku cukrów, barwników i aromatów.

  Wapń jest niezbędnym składnikiem mineralnym występującym w organizmie człowieka. Jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów, a także dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu: mięśni, enzymów trawiennych oraz utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.

  Stosowanie

  1-2 tabletki 3 razy dziennie, po rozpuszczeniu w ½ szklanki wody.

  Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 10 roku życia i osób dorosłych.

  Przeciwwskazania

  Nie należy stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników produktu.

  Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby z zaburzeniami czynności nerek, kamicą nerkową przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

  Składniki

  Mleczan wapnia (wapń), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglany sodu (wodorowęglan sodu), nośnik: glikol polietylenowy, regulator kwasowości: węglany sodu (węglan sodu), substancja słodząca: acesulfam K

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.