SREBRO KOLOIDALNE PŁYN 300 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 55107
  • Producent: BIO MEDICA
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 29,99 zł

  Przeznaczenie: Ból gardła, chrypka, Przeziębienie ,grypa

  SREBRO KOLOIDALNE

  Wskazania

  Srebro Koloidalne jest przeznaczone do stosowania wspomagająco w trakcie infekcji bakteryjnych ,grzybiczych i wirusowych jamy ustnej ,wspomaga gojenie się zakażonych ran i infekcji skórnych ,wskazany jest także przy walce z trądzikiem.

  Działanie

  Zawarte w preparacie cząsteczki srebra działają wspomagająco w infekcjach bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, wspomagają procesy przeciwzapalne i działają pomocniczo przy odkażaniu, łagodzą ból i swędzenie skóry, w czasie choroby pomagają tworzyć zastępczy system obronny, wspomagają regenerację uszkodzonych komórek, nie akumulują się w organizmie, nie powodują podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej.

  Dawkowanie

  Srebro Koloidalne można stosować zewnętrznie na skórę, używać do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, irygacji pochwy oraz jako składnik lewatywy.

  Zewnętrznie Srebro Koloidalne stosuje się przez nanoszenie preparatu bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów (wyjałowiona gaza nasączona Ag100. Srebrem Koloidalnym), rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie

  Uwaga!

  Nie wystawiać miejsc przemywanych Ag100. Srebrem Koloidalnym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

  Produkt nie jest przeznaczony do picia !!!

  Przeciwwskazania

  Nie stosować przy uczuleniu na srebro metaliczne.

  Nie stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.