Ze względu na dużą liczbę zamówień, wysyłki są realizowane dłużej niż zazwyczaj 2-7 dni roboczych.
W przypadku braku produktu w Państwa zamówieniu, będzie ono wysłane bez brakującego produktu (środki finansowe zostaną zwrócone).
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

VEROVAL TEST DOM. PROFIL. CHORÓB JELIT X 1 SZT.

 • Dodaj recenzję:
  • 67929
  • Producent: HARTMANN
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 23,90 zł
  • Niedostępny

  VEROVAL TEST DOM. PROFIL. CHORÓB JELIT 1 SZTUKA

  Badanie na obecność krwi w stolcu jest jednym z najważniejszych badań diagnostycznych w kierunku chorób jelit. Test domowy Profilaktyka chorób jelit Veroval ma aż 98% dokładność, jest bardzo prosty i szybki do wykonaniu.

  W zestawie

  Kasetka testowa w woreczku foliowym – 1 szt., rurka z buforem do rozcieńczania próbek i patyczkiem do pobierania próbki – 1 szt., przyrząd pomocniczy do pobierania próbki kału – 1 szt., rękawiczki jednorazowe – 2 szt., instrukcja użytkowania.

  Działanie

  Obecność krwi w kale jest często nie do zauważenia przez pacjenta. Jej występowanie w stolcu może być związane z różnymi chorobami jelitowymi, m.in. z zapaleniem uchyłków, zapaleniem jelita grubego i polipami jelitowymi. Test domowy Profilaktyka chorób jelit Veroval umożliwia wykonanie badania potwierdzającego lub wykluczającego obecność krwi w kale. Test jest bardzo dokładny (98%), do jego wykonania wystarczy niewielka próbka kału i kilka minut. Badanie jest bardzo proste do wykonania. Test jest szczególnie polecany osobom z ciężką biegunką i innymi dolegliwościami jelitowymi.

  Zastosowanie

  Veroval Test domowy Profilaktyka chorób jelit przeznaczony do samodzielnego wykonywania badania na obecność krwi w kale.

  Sposób użycia

  Przed wykonaniem badania należy przeczytać instrukcję. Włożyć rękawiczki. Pobrać próbki stolca tak, aby końcówka była całkowicie zakryta. Dobrze wymieszać próbkę z rozcieńczalnikiem, następnie nanieść mieszaninę do kasetki testowej. Odczekać 5 minut, po tym czasie odczytać wynik.