ERDOMED MUKO 225 MG X 10 SASZ.

 • Aňadir opinión:
  • 71054
  • Fabricante : ANGELINI
  • Código del fabricante: 5909991410605
  • Disponibilidad : Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 19.50 zł

  Przeznaczenie: Zapalenie krtani ,tchawicy, Przeciwkaszlowe, wykrztuśne, Zapalenie zatok
  Wiek: +12
  Rodzaj rejestracji: Lek

  Erdomed Muko 225 mg

  Wskazania do stosowania

  Leczenie wspomagające w ostrych i przewlekłych chorobach zapalnych dróg oddechowych (nosa, zatok przynosowych, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc) z towarzyszącym nadmiernym wydzielaniem śluzu.

  Erdomed Muko jest stosowany w celu rozrzedzenia i ułatwienia wykrztuszania śluzowej wydzieliny z dróg oddechowych, jako lek wspomagający w leczeniu ostrych i przewlekłych schorzeń dróg oddechowych, takich jak stany zapalne nosa, zatok, krtani, tchawicy, oskrzeli oraz płuc.

  Postać farmaceutyczna

  Proszek do sporządzania zawiesiny doustnej.

  Przeciwwskazania

  Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.1, lub na substancje zawierające wolne grupy SH. Zaburzenia czynności wątroby (np. zwiększenie aktywności fosfatazy zasadowej w surowicy krwi, zwiększenie aktywności aminotransferaz w surowicy krwi).

  Niewydolność nerek (klirens kreatyniny <25 ml/min). Homocystynuria (erdosteina jest częściowo metabolizowana do homocysteiny, a nie ma danych opisujących podanie erdosteiny u pacjentów z wrodzonymi zaburzeniami metabolizmu aminokwasów, zwłaszcza u pacjentów na diecie wykluczającej metioninę). Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. 

  Skład jakościowy i ilościowy

  1 saszetka zawiera 225 mg erdosteiny (Erdosteinum). Substancje pomocnicze o znanym działaniu 1 saszetka zawiera 3,5 g sacharozy. 

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 

  Pobierz

  Charakterystyka produktu leczniczegoulotka dla pacjenta.