ASPIRIN 500 MG X 10 TABLETKI

  • Dodaj recenzję:
    • 15964
    • Producent: BAYER
    • Kod producenta: 5909990192618
    • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
    • szt.
    • 9,50 zł

    Przeznaczenie: Przeziębienie ,grypa
    Wiek: +12
    Postać: Tabletki
    Rodzaj rejestracji: Lek

    ASPIRIN 500 MG

    Wskazania

    Bóle różnego pochodzenia o małym lub średnim natężeniu ( bóle głowy, mięśniowe, kostno-stawowe), gorączka, ból i gorączka towarzyszące grypie i przeziębieniu

    Działanie

    Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny

    Dawkowanie

    Doustnie

    Dorośli: 1-2 tabletki co 4-8 godzin, nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę!

    Dzieci powyżej 12r.ż: 1 tabletka co 4-8 godzin, max 3 tabletki na dobę

    U dzieci poniżej 12r.ż: stosować TYLKO po konsultacji z lekarzem

    Stosowanie u kobiet w ciąży: Nie stosować w III trymestrze ciąży

    Przeciwskazania

    • nadwrażliwość na substancję czynną -kwas acetylosalicylowy lub inne salicylany
    • u pacjentów ze skazą krwotoczną
    • w chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy
    • w ostatnim trymestrze ciąży

    Skład

    500mg kwasu acetylosalicylowego

    Informacje dodatkowe

    Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.