DUREX PLAY ŻEL INTYMNY UWALNIAJĄCY DRESZCZYK EMOCJI 50 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 23192
  • Producent: RECKITT BENCKISER
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 18,90 zł

  Przeznaczenie: Apteczka Erotyczna Kremy i żele
  Postać: Żel
  Rodzaj rejestracji: Kosmetyk

  DUREX PLAY ŻEL INTYMNY UWALNIAJĄCY DRESZCZYK EMOCJI

  Wskazania i działanie

  Żel intymny uwalniający dreszczyk emocji jest teraz nawet lepszy niż wcześniej... zmieniliśmy formułę, by był jeszcze bardziej zmysłowy. Daje długotrwały efekt i jest jedwabisty w dotyku. Bezzapachowy, nie zawiera mentolu. Żele Durex Play zmniejszają suchość pochwy i dostarczają zmysłowych doznań obojgu partnerom.
  Dzięki specjalnym składnikom dostarczają wielu doznań, a jednocześnie są na tyle delikatne, że możesz ich używać w miejscach intymnych.

  Żel jest doskonałym przykładem profesjonalnego lubrykantu (środka nawilżającego). Jest to łagodny, przezroczysty i bezzapachowy intymny żel nawilżający. Głównym jego składnikiem jest woda, co powoduje, że nie lepi się, nie pozostawia plam. W 90% przypadków skutecznie eliminuje niedobory wydzielania śluzu i w znacznym stopniu chroni kobietę przed otarciami i podrażnieniami w trakcie kontaktu intymnego. Preparat szczególnie zalecany jest przy stosowaniu prezerwatywy, której używanie może wywołać u niektórych kobiet uczucie dyskomfortu.Żel aplikowany wspólnie przez oboje partnerów może również służyć jako nowy, podniecający element gry wstępnej.

  Żel intymny uwalniający dreszczyk emocji zawiera mentol i swoimi chłodzącymi właściwościami przygotowuje ciało na elektryzujące doznanie, dodatkowo odświeżając smakiem i zapachem mięty.

  • pobudzający do działania,

  • zapewniający długotrwały efekt,

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu.

  W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.