VISINE CLASSIC KROPLE OCZNE 15 ML

 • Aňadir opinión:
  • szt.
  • 21.00 zł
  • Out of stock

  Przeznaczenie: Alergiczne zapalenie spojówek, Nawilżanie oczu
  Wiek: + 2
  Postać: Krople
  Rodzaj rejestracji: Lek

  VISINE CLASIC KROPLE

  Wskazania

  Leczenie objawowe stanów, którym towarzyszy obrzęk i przekrwienie spojówek Alergiczne stany zapalne takie jak katar sienny lub uczulenie na pyłki traw

  Działanie

  Po miejscowym zastosowaniu Visine Classic do worka spojówkowego, zwężeniu ulegają małe naczynia krwionośne, co powoduje zmniejszenie przekrwienia i obrzęku spojówek. Visine Classic znosi także objawy towarzyszące: pieczenie, świąd, bolesność, nadmierne łzawienie i podrażnienie.

  Dawkowanie

  Do worka spojówkowego 1-2 krople do każdego oka co 6 godzin

  UWAGA

  Należy unikać kontaktu leku z miękkimi soczewkami kontaktowymi. Przed zakropleniem należy usunąć soczewki, zakroplić oczy i odczekać 15min przed ponownym założeniem soczewek. Tetryzolina zmienia kolor soczewek kontaktowych. Po otwarciu buteleczki lek można stosować przez 4 tygodnie.

  Przeciwskazania

  Nadwrażliwość na składniki preparatu, jaskra z wąskim kątem przesączania, dzieci poniżej 2 rż.

  Skład

  1ml zawiera 0,5mg chlorowodorku tetryzoliny

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.