IBUPROM SPRINT CAPS X 24 KAPSUŁEK

 • Dodaj recenzję:
  • 53184
  • Producent: US PHARMACIA
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 14,90 zł

  Przeznaczenie: Stłuczenia, Zwichnięcia, Zatoki
  Wiek: +12
  Postać: Kapsułki
  Rodzaj rejestracji: Lek

  IBUPROM SPRINT CAPS

  Wskazania

  Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Bolesne miesiączkowanie. Gorączka.

  Działanie

  Ibuprom Sprint Caps jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Rozpuszczalna w żołądku kapsułka elastyczna zawiera rozpuszczony ibuprofen, który od razu może zostać wchłonięty z przewodu pokarmowego.

  Dawkowanie

  Doustnie

  Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: w doraźnym leczeniu: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 do 6 godzin (nie należy stosować więcej niż 6 kapsułek na dobę).

  Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

  U osób w podeszłym wieku nie jest konieczna modyfikacja dawkowania

  Stosowanie u kobiet w ciąży: nie stosować w III trymestrze ciąży, w I i II trymestrze TYLKO po konsulatcji z lekarzem

  Przeciwskazania

  Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wcześniej występująca nadwrażliwość (katar, astma oskrzelowa, pokrzywka) na kwas acetylosalicylowy lub inne NLPZ. Czynna lub w wywiadzie choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca. Jednoczesne przyjmowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2.

  Skład

  Ibuprofen 200mg

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.