NICORETTE COOL BERRY SPRAY X 150 DAWEK

 • Dodaj recenzję:
  • 68406
  • Producent: MCNEIL
  • Kod producenta: 5909991331962
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 56,90 zł

  Przeznaczenie: Rzucanie palenia
  Wiek: Dorośli
  Rodzaj rejestracji: Lek

  NICORETTE COOL BERRY AEROZOL

  Wskazania

  Nicorette Cool Berry aerozol to lek przeznaczony do stosowania w jamie ustnej w celu łagodzenia głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia. Dla osób dorosłych.

  Stosowanie

  Nicorette Cool Berry aerozol należy stosować na śluzówkę jamy ustnej. Maksymalna ilość to 2 dawki jednocześnie lub 4 dawki w ciągu godziny. Maksymalna dawka dobowa to 64 dawki w ciągu 16 godzin. W celu użycia należy nacisnąć mocno górną część dozownika w celu rozpylenia jednej dawki do jamy ustnej. Aby aerozol nie dostał się do gardła, podczas rozpylania nie należy wdychać powietrza. Aby uzyskać optymalne wyniki leczenia przez kilka sekund po rozpyleniu nie należy przełykać.

  Właściwości

  Nicorette Cool Berry aerozol to preparat pomocny w rzucaniu palenia. Dostarcza w jednej dawce 1 mg nikotyny pomagając uwolnić od chęci zapalenia papierosa.

  Skład

  Składniki Nicorette Cool Berry aerozol: glikol propylenowy, etanol bezwodny, trometanol, poloksamer 407, glicerol, sodu wodorowęglan, lewomentol, aromat czerwonych owoców, aromat chłodzący, sukraloza, acesulfam potasowy, kwas solny (do ustalenia pH) i woda oczyszczona.

  Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny. Zawiera etanol i glikol propylenowy.

  Opakowanie

  150 dawek

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu