Ze względu na dużą liczbę zamówień, wysyłki są realizowane dłużej niż zazwyczaj 2-7 dni roboczych.
W przypadku braku produktu w Państwa zamówieniu, będzie ono wysłane bez brakującego produktu (środki finansowe zostaną zwrócone).
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

TEST CIĄŻOWY BOBO-TEST PŁYTKOWY X 1 SZT

 • Dodaj recenzję:
  • 23809
  • Producent: DIAGNOSIS
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 6,65 zł
  • Niedostępny

  Przeznaczenie: Testy ciążowe

  TEST CIĄŻOWY BOBO-TEST PŁYTKOWY

  Wskazania i działanie

  Domowy test ciążowy jednorazowego użytku o czułości 25 mlU/ml. Do diagnostyki in vitro. Wiarygodność testu wynosi ponad 99%. Szybki wynik już po 3-5 minutach. Wykrywa obecność hCG już po stężeniu 25mU/ml. Wygodny do użytku o każdej porze dnia. Potrafi wykryć już 6-dniową ciążę.

  Wkrótce po zapłodnieniu, komórki rozwijającego się łożyska wytwarzają hormon hCg (ludzka gonatropina kosmówkowa). Bobo test pozwala na wykrycie w moczu nawet niewielkich ilości hormonu hCG i stwierdzenie ciąży lub jej braku. Bobo Test jest wyjątkowo czuły i jest w stanie wykryć obecność hCG już przy stężeniu 25 mlU/ml.

  Dawkowanie

  Zanim przeprowadzisz test zbierz próbkę moczu do czystego, suchego pojemnika ze szkła lub plastiku. Wyjmij foliową torebkę z opakowania testu. Rozerwij torebkę wzdłuż nacięcia i wyjmij płytkę testowa i pipetkę. Zanurz końcówkę pipetki w pojemniku z próbką moczu. Ściskając szeroką część pipetki nabierz próbkę moczu. Trzymając pipetkę z próbką moczu pionowo nad okienkiem SAMPLE (S) umieść w nim 3-4 krople moczu. Uważaj, aby nie wytworzyły się pęcherzyki powietrza. Po 3-5 minutach odczytaj wynik, a następnie wyrzuć test. Jeżeli w oknie testowym pojawia się tylko linia kontrolna C (brak ciąży), to po okresie dłuższym niż 5 minut nie należy odczytywać wyniku, ponieważ w teście nadal zachodzą reakcje chemiczne, które mogą zmienić obraz przeprowadzonego testu.