ZDROVIT MAGNEZ Z VIT. B6 + MULTIVITAMINA

 • Dodaj recenzję:
  • 62762
  • Producent: NATUR PRODUKT ZDROVIT
  • Kod producenta: 5906204009991
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 8,90 zł
  • Niedostępny

  Przeznaczenie: Preparaty z magnezem, Witaminy i mineraly
  Wiek: Dorośli
  Postać: Tabletki musujące
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  ZDROVIT MAGNEZ Z VITAMINĄ B6 + MULTIVITAMINA

  Wskazania

  Zdrovit Magnez z witaminą B6 to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia diety w magnez i witaminę B6.

  Właściwości

  Zdrovit Magnez z witaminą B6 to preparat przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Zaleca się w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, w czasie ciąży i karmienia piersią oraz dla osób nadużywających alkoholu i kawy. Zdrovit Magnez z witaminą B6 to suplement diety o smaku cytrynowym. Zawiera cukier (fruktozę) i substancje słodzące.

  Skład

  Składniki Zdrovit Magnez z witaminą B6: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu; węglan magnezu; fruktoza; substancja słodząca: cyklaminiany; aromat; substancja słodząca; sacharyny; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwnik: ryboflawiny.

  Stosowanie

  Zdrovit Magnez z witaminą B6 w ilości 1 tabletki należy rozpuścić w 200 ml wody. Zaleca się maksymalnie 3 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

  Opakowanie

  24 tabletki musujące

  ZDROVIT Multiwitamina

  Wskazania

  Zdrovit Multiwitamina to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia diety w witaminy: biotynę, witaminę B6, tiaminę, ryboflawinę, niacynę, kwas pantotenowy, kwas foliowy, witaminę E, witaminę C, witaminę B12.

  Właściwości

  Zdrovit Multiwitamina to preparat przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w 10 niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin. Zalecany jest on szczególnie dla sportowców, osób prowadzących aktywny tryb życia oraz osób dorosłych. Zdrovit Multiwitamina charakteryzuje się smakiem pomarańczowym. Zawiera cukier (fruktozę) i substancje słodzące.

  Skład

  Składniki Zdrovit Multiwitamina: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu; fruktoza; skrobia kukurydziana; aromaty; kwas L-askorbinowy (witamina C); substancja słodząca: cyklaminiany, sok z buraka czerwonego, amid kwasu nikotynowego (niacyna), substancja słodząca: sacharyny, octan DL-alfa tokoferylu (witamina E), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawiny 5'-fosforan sodowy (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), D-biotyna, cyjanokobalamina (witamina B12).

  Stosowanie

  Zdrovit Multiwitamina w ilości 1 tabletki należy rozpuścić w 200 ml wody. Zaleca się maksymalnie 1 tabletkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

  Opakowanie

  20 tabletek musujących

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.